Güvenli Bir Gelecek Geliştirir.

2018 yılında kurulan B-Labs, öncelikli olarak siber güvenlik sektörü olmak üzere tüm bilişim sektörlerine çözümler sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana vizyoner yaklaşımı ile sektördeki siber güvenlik ve diğer dijital dönüşüm ihtiyaçlarını tespit edip bunları ürünleştiren bir iş modeline sahiptir.

B-Labs, Türkiye’de siber güvenlik sektörünün en tecrübeli ismi olan Barikat Siber Güvenlik’in sahip olduğu bilgi birikimi ve saha tecrübesinden beslenerek geliştirdiği inovatif çözümlerini kullanıma sunarken; uluslararası standartları, teorileri, hizmetleri, fikirleri ve güvenlik ürünlerini araştırarak, bu bileşenlerden Türkiye için uygulanabilir ve güvenliği artıran hizmetleri, ürünleri ve metodolojileri geliştirmektedir. Bunun yanısıra B-Labs, güvenlik sorunlarının çözümlerini ve güvenlikle alakalı soruların cevaplarını bulmak için çalışmalar gerçekleştirerek; planlı, sistematik ve bilimsel temelleri olan metotlar tasarlamaktadır.

En önemli motivasyonu bilişim ve bilgi güvenliği alanlarında ulusal teknoloji envanterini yerli ürün ve hizmetlerle genişletmek olan B-Labs; kurumsal ve ulusal olarak teknoloji kullanan ülke olmaktan, teknoloji üreten ve dünyaya ihraç eden ülke olma amacına uygun olarak çalışmaktadır. Hedefimiz, küresel şirketlerin ürünleri ile rekabet edebilecek, dünya pazarlarına ihraç edilebilir teknolojiler geliştirmektir.

Vizyonumuz
Global pazarın bilişim ihtiyaçlarını karşılayan yeni ürünleri şirketleştirerek bir dünya markasına dönüştürmektir.
Misyonumuz
İnovatif iş fikirlerini ürünleştiren; mentörler, yatırımcılar ve iş ortaklıkları ile Türkiye ve Global pazarın ihtiyacını karşılayan bir AR-GE merkezi olarak çalışmaktır.
ÜRÜNLERİMİZ

Siber güvenliğiniz artık yerli çözümlere emanet.

Organizasyonunuza uygun eğitimlerinden, online siber güvenlik alışverişine; varlık yönetiminden, siber tehdit çözümlerine kadar sunduğumuz çeşitli yerli ürünlerimiz ile güvenli bir gelecek geliştiriyoruz.

Organizasyonunuzun güvenilir geleceği için hemen ürünlerimize göz atarak size uygun çözümü edinin!

Daha Fazla Bilgi Al

LoDDoS, DDoS saldırılarını simüle ederek organizasyonunuzun bu saldırılarına karşı dayanıklılığını ölçen bulut tabanlı bir test platformudur.

ASMA, ağınızdaki varlıkları tespit ederek, iş süreçlerinizi tek bir merkezden tanımlayabileceğiniz web tabanlı varlık yönetimi yazılımıdır.

Offensify, siber güvenlik çözümleri satın alırken organizasyonunuzun sunduğu çözümlerin satışını da yapabileceğiniz online e-ticaret platformudur.

Cyberien, siber güvenlik konuları hakkında çeşitli eğitim materyallerinin ve sanal lab ortamlarının yer aldığı web tabanlı bir eğitim platformudur.